Thomas Perry

Thomas Perry se narodil roku 1947 v Tonawandě v New Yorku. Roku 1969 získal na Cornelově univerzitě titul bakaláře. O pět let později ukončil svá studia anglické literatury doktorátem filozofie. Pracoval jako laborant, údržbář, rybář, mechanik zbraní, úředník na univerzitě, učitel, tvůrce televizních scénářů a producent. Za svoji novelu Řezníkův chlapec obdržel v roce 1982 cenu E. A. Poea, kterou uděluje americká organizace spisovatelů tajemných příběhů (Mystery Writers of America).

Řazení:
1 | 2 | Další
Ostrov

Ostrov

Dosud spíše bezvýznamný podvodníček Harry prchá se svou manželkou Emmou z Los Angeles a v patách je jim šéf zdejšího podsvětí Tlusťoch Jimmy, kterému vyfoukli značný obnos. Cestou dostává Harry nápad přeměnit maličký karibský ostrov v daňový ráj a vydělat na něm hromadu peněz.

více
Přímý zásah

Přímý zásah

Když náhodné setkání na pláži s mladou ženou otřese pečlivě budovaným poklidným životem Roberta Mallona, stane se posedlý jejím osudem. Najímá si soukromou vyšetřovatelku, aby s ní rozluštil tajemství života neznámé cizinky.

více
Štvanice

Štvanice

Těsně po zavírací době je v malé lousvillské restauraci nalezeno třináct těl. Hrůznost a nesmyslnost zločinu přiměje místní policisty přizvat na pomoc profesora kriminologie Daniela Millikana, chtějí, aby jim vypracoval profil vraha.

více
Krvavé peníze

Krvavé peníze

Ve strhujícím thrilleru se utká Jane s nepřítelem z nejnebezpečnějších — s mafií. Snaží se zachránit mladou dívku a spolu s mužem, který po dlouhá desetiletí spravoval tajná mafiánská konta, připraví mafii o špinavé peníze.

více
Totožnost je príma kšeft

Totožnost je príma kšeft

Tentokrát Jane narazí na skupinu, která využívá jejího jména, pověsti i metod, ale místo aby lidem pomáhala, naopak je likviduje. Nepřetržitý spád a napětí, z něhož mrazí v zádech, provází čtenáře od první do poslední stránky.

více
Žena stínů

Žena stínů

V tomto vzrušujícím vyprávění ozvláštněném fantaskním popisem lesku a bídy Las Vegas zorganizuje Jane zmizení několika osob. Svou důmyslnou zápletkou a originálními postavami příběh oslní a zmámí čtenáře jako zrcadlové bludiště.

více
Řazení:
1 | 2 | Další